• info@yachtlifetravel.com - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Ocak 4, 2019 7:17 am

Yerli üretici Mercan Tekne Boot Düsseldorf’a katılımının 10. yılında!

Yerli üretici Mercan Tekne Boot Düsseldorf’a katılımının 10. yılında!

1988 yılında; profesyonel bir tekne üretim şirketi olarak, kusursuz tekneler üretme tutkusu ve amacıyla yola çıktık.

 

Bugün aynı tutku ve heyecanla, İzmir / Türkiye tesislerimizden 4 kıtada 40 ülkeye, müşteri memnuniyetini bütün değerlerin üstünde tutarak ustalıkla tekneler üretmeye devam ediyoruz. 1500 m2 açık, 1500 m2 kapalı tesisimizde; 3 metreden 14 metreye kadar su sporları teknelerini, gezi teknelerini, yolcu teknelerini, balıkçı teknelerini, dalış teknelerini ve özel üretim teknelerini, Gezi Tekneleri Yönetmeliği veya Klass standartları çerçevesinde üretiyoruz. Kaliteli malzeme ile harmanladığımız ustalığımızı, özgün tasarım ve mühendislik ile birleştiriyoruz. Üst düzey deneyime sahip teknik kadromuz ve yöneticilerimiz ile sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını da anlamaya çalışıyor, içgörümüzle size özel, yenilikçi tekneler tasarlıyoruz.

 

Bu sene, su sporları alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Boot Düsseldorf’a katılımımızın 10. yılındayız. Dünyanın her yanından denizseverler ve su sporlarına ilgi duyan herkes ile buluşup, yeni modellerimizi tanıtmamız açısından bu fuarın önemi bizler için çok büyük. Boot Düsseldorf; dünyanın her yerinden gelen ziyaretçileriyle; sektörümüzü, ürünlerimizi konuşmak ve geliştirmek için çok önemli bir profesyonel iş platformudur. Yenilikler açısından çok geniş bir vizyon sunan sektör fuarıdır. Mercan Yachting olarak; su sporları alanında global pazardaki liderliğimizi koruma ve yeni modellerimizle bu alandaki üstün deneyimimizi farklı pazarlara taşıma amacındayız.

 

Boot Düsseldorf 2019’da, 4 modelimizi Avrupa pazarında tanıtmayı amaçlıyoruz: Excursion 36, Parasailing 36, Parasailing 32 and Parasailing 28. Sektörün en büyük fuarında, yeni modellerimizi daha yakından inceleme ve fuarda yer alan ekibimizle detaylı görüşme fırsatlarını kaçırmayın.

 

Birçok özelliğe ve opsiyona sahip ve verimlilik, performans, konfor, esneklik sunan yeni ticari teknelerimizin genel olarak özelliklerine ve konseptlerine bakabiliriz: Optimum hız ve performansıyla kusursuz gezi deneyimi sunan Excursion 36 modeli, günlük geziler için idealdir. Parasailing 36 modeli açık denizler için, eşsiz derin V yapısı tasarımıyla dalgalı havalarda konforlu ve dengeli bir seyir sağlıyor. Tandem ve harness depolama alanları, teknede çok geniş bir uçuş platformu sağlıyor. Parasailing 36’da, maksimum tekne hakimiyeti ise kokpit üzerinden sağlanıyor. Uzun yıllardır bilinen Parasailing 32’nin yenilenmiş versiyonuyla tanışacaksınız. 9.90 m uzunluğa sahip, maksimum 480 hp güce ulaşan teknenin kapasitesi ise 12 kişi.

 

Ek olarak; su sporlarına ilgi duyanlar için yeni bir modelimiz var: Parasailing 28.

 

Yeni modelimizde, ergonomikliği ve verimliliği keşfedeceksiniz. 8.65 boyunda, 10 kişilik kapasiteye sahip tekne, fiberglas gövde malzemesi sayesinde çok dayanıklıdır. Teknenin yakıt kapasitesi 250 lt, maksimum hız kapasitesi ise 45 knot’tur.

 

Yeni modellerimizin maksimum verimliliğini ve sıra dışı tasarımlarını keşfedebilir, denizde düşlediğiniz kusursuz performans ve deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu sene 50. yılını kutlayan Boot Düsseldorf’ta, sizlerle bir araya gelmeyi heyecanla bekliyoruz. Yeni modellerimizi daha detaylı konuşmak için, A76 standı, 9. Hol’de olacağız.

 

Firma Bilgileri

Mercan Tekne Deniz Araçları Ltd. Şti.
0 (232) 327 3679 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.