• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Mart 26, 2020 6:13 am

YUNANİSTAN VE TÜRKİYE KOYLARINDA MAVİNİN ELLİ TONUNUN TADINI ÇIKARIN

YUNANİSTAN VE TÜRKİYE KOYLARINDA MAVİNİN ELLİ TONUNUN TADINI ÇIKARIN

2008 İlkay Shipyard yapımı Capricorn 1 (ex My Capricorn), 2018 yılında büyük bir refit geçirerek şimdiki halini almış. Tüm değişiklikler konukları daha rahat ettirecek ve güzel zaman geçirmesini sağlayacak şekilde yapılmış.

Capricorn 1 teknesi lüks tekne deneyimi sunmak amacıyla 2 adet master cabin ve 3 adet twin kabine sahip. 10 kişilik yatak kapasitesine ek olarak 1 adet bunk yatak mevcut.  Toplamda 11 kişiyi ağırlayabiliyor. 

Tekne içi eğlencesi olarak her odada satellite TV bağlantısı, salonda ek olarak Apple TV bağlantısı mevcut. Satranç, tavla, poker ve çeşitli kutu oyunları grup eğlenceleriniz için her daim elinizin altında. Teknenin her yerinde sorunsuz çalışan Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. Teknede klimalar ve jeneratörler 24 saat çalışıyor.

10 adet güneşlenme minderi, geniş ve rahat oturma grubu ile ister güneşin ister gölgenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.  Yolcuların tatillerine güzel anılar katmak ve keyif almalarını sağlamak için teknenin tecrübeli kaptanı ve profesyonel mürettebatı her daim hazır. 

Güvertede ve salonda bulunan yemek masaları sayesinde ister dışarıda ister içeride yemeğinizin tadını mükemmel yemekler ve silver servis ile çıkarabilirsiniz.

Jetski, şnorkel, tüplü dalış ekipmanları, 4 kişilik gaint bubba, kano, paddleboard, waterski, waterboard, çocuk waterski, ringo, kneeboard, balıkçılık ekipmanları teknede mevcut. Bu sayede su sporlarına ilgi duyan ve teknedeki vaktini daha eğlenceli bir hale getirmek isteyen misafirler oldukça keyif alacaklar.

Capricorn 1 Yunan Charter lisansına sahip olduğu için Yunanistan’ın her bölgesinde yolcu alıp indirme ayrıcalığına sahip. Türkiye ve Yunanistan sahillerinin tadını doyasıya yaşamanız ve unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimini hayatınıza katmanız için sizi bekliyor.

S/Y Capricorn 1 Teknik Özellikler:

Custom Gulet

27 m / 88’7 ft

Seyir hızı 9 Knots

Yapım:2008 / Refit:2018

2*285 Hp Perkins Motorlar

2*27 Kwa Onan Jeneratörler

11 Yolcu / 5 Mürettebat

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.