• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
342 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hamdi Benli
  • ADRES: Ali Kuşçu Mahallesi Büyük Karaman Caddesi No:23 FATİH/İSTANBUL
  • TELEFON: (0212) 531 2288
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HERTZ 1987’de İtalyan Firması Elettromedia’nın dünyaca meşhur Audison markasından sonra kurdugu firma olup her kullanıcının alabilecegi profesyonel, kaliteli ve güvenli ürünlerini tasarlamaktadır.Dünya çapında basarılara imza atan HERTZ bu başarısını 2003-2004 yılında Dünya genelinde geçerli olan yılın ürünü “EISA” ödülünü alarak kanıtlamıştır. Hertz ürünleri özellikle avrupa piyasasında güçlü marketler aracılığı, büyük çaplı modifeye firmaları vb. sayesinde kullanıcılarla buluşmaktadır. Örneğin Avrupa’daki pek çok ülkede MediaMarkt mağazalarında satılmakta ve pek çok ülkede ise en çok satan markalardan birisidir.

Hertz Türkiye’de yıllardan beri bilinen bir marka oldugu için her bölgede geniş kullanıcı kitlesine ulasabilmiş kalitesi ve teknolojisi ile tercih edilen ürünlerle segmentini yakalayabilmiştir. en profesyonelden, amatör kullanıcı kitlesine kadar her kesim için çok geniş ürün kategorisine sahip olan; 2010 yılında SPL serisi ile Türkiye’ye girmiştir. Bunun yanısıra varolan modelerin tamamını yeniden güncelleyen HERTZ, 2017 yılında yep yeni ürünleriyle karşımızda.

ELEKTROSELL Firması Her yıl oldugu gibi bu yılda etkinliklerde ve kampanyalarda siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmeyi temenni ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.