• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

GOLD S.M Nakliyat

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
Servis Saatleri 00:00 - 00:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Güzeltepe Mah. Bosna Bulvarı No: 145/9 34680

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

Firma Hakkında

S.M Nakliyat, 2003 yılında kurulmuş, yurtiçi ve yurtdışında ağır nakliyat (gabari taşıma) alanında faaliyet gösteren bir şirket. Proje taşımacılığı olarak da adlandırılan standartların dışındaki nakliyelerde uzmanlaşan firma, özel yat römorklarıyla yat ve tekneler için de taşıma ve lashing hizmeti vermektedir.

S.M Nakliyat, genel olarak uluslararası proje taşımacılığı, ağır ve gabari ürünlerin taşımaları, liman ve gemi organizasyonları, rota planlaması ve yol keşifleri, karayolu eskortluk hizmetleri ve vinç hizmetleri gibi operasyonları başarıyla sürdürüyor. R1, C2 ve Tehlikeli Madde Faaliyet belgeleri bulunan S.M
Nakliyat, sahip olduğu ISO 9001 – 2000 Kalite Yönetim Belgesi’nin yanı sıra 14001 ve 18001 için de çalışmalarını sürdürüyor.

Yat taşımacılığı alanında ise ileri teknoloji ekipmanları ve bu alanda uzmanlaşmış personeli ile hizmet veren firma, Türkiye’de Boat Show fuarlarında geçmişten günümüze, etkin ve güvenli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilere sunuyor. Yat taşımacılığında daha çok yurtiçi faaliyetleri bulunan firma, talep doğrultusunda uluslararası taşımalarda yapmaktadır.

Yurtdışında daha çok Avrupa, Asya ve Ortadoğu’ya hizmet veren S.M Nakliyat’ın yurtdışında birlikte çalıştığı kişi ve firmalarda bulunuyor. Yurtiçinde tüm Anadolu’da çalışmalar yapan S.M Nakliyat’ın Kocaeli Gebze Balçık Mah.’de bir adet tır parkı ile deposu bulunmaktadır. Yat nakliyelerini tamamıyla kendi araçlarıyla yapan firma, talebin fazla olduğu dönemlerde alt taşıyıcılardan da destek sağlıyor. Bugüne kadar taşıdığı en büyük boy tekne 32 metre olan S.M Nakliyat taşıma kapasitesini belli olanlarla sınırlandırmıyor. Firma yılda 200’den fazla teknenin elleçlemesini ve taşımasını yapıyor.

S.M Nakliyat, teknik altyapısı ve yenilikçi fikirleriyle projenin maliyetini azaltarak müşterilerini katma değer katacak şekilde çözümler üretiyor. Yat taşımalarında özellikle sigorta konusuna çok dikkat eden firma, müşterilerinin değerlerine büyük önem veriyor ve bu kapsamda A’dan Z’ye tüm lojistik sürecini kendisi yönetiyor.

Her yıl katıldığı fuarlarla müşterilerine ulaşan S.M Nakliyat, hem üretici ve broker firmalarla hem de doğrudan tekne sahipleriyle çalışıyor.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.