• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
408 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin Savaşan
  • ADRES: Sea Technologies Cylinders Tüp San. ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Mimar Sinan Mah. YEDPA Ticaret Merkezi E Caddesi No:7-8 Ataşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 4553672
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sea Technologies Cylinders Tüp San. ve Dış Tic. Ltd 2008 yılında genç ve dinamik bir ekiple yola çıkan Sea Technologies, kendi misyonunu, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle başta dalış sektörü olmak üzere birçok sektörün ithalata bağımlılığını önemli oranda azaltmak olarak belirlemiştir.
Dalış sektörü ile birlikte birçok sektörde kullanılan yüksek basınç alüminyum alaşım tüpler, MES Makina Elektrik Kimya San A.Ş. tarafından 2002 yılında Türkiye’de üretilmeye başlanmış olup başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir.
Dalış sektörünün yanı sıra medikal oksijen,
beverage karbondioksit, yangın sektörü gibi geniş bir kullanım alanına sahip alüminyum tüpler, çelik tüplere oranla sayılamayacak derecede avantajlara sahiptir. Güvenlik, hafiflik, kullanım ve bakım maliyetlerinin çok az olması, korozyona karşı dayanıklılık, uzun ömür, ilk başta akla gelen avantajlarıdır.
Firmamız, ihraç malı yerli üretim Alüminyum alaşım tüpleri iç pazara oldukça uygun fiyatlarla sunarak birçok sektörün ithalata bağımlılığını ortadan kaldırmaktadır.
2011 Yılından itibaren yeni ambulanslarda kullanılan Alüminyum Ambulans Tüpü tedarikçisi.
Yüksek teknoloji içeren en iyi kalitede yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarla iç pazara sunmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.