• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
40 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selim Paralı
  • ADRES: Turgut Özal Cad. Galvano Teknik San. Sit. A Blok No:47 İkitelli İstanbul-TÜRKIYE
  • TELEFON: +90 212 549 74 10
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.sormarine.com
  • E-POSTA: info@sormarine.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Turgut Özal Cad. Galvano Teknik San. Sit. A Blok No:47 İkitelli İstanbul-TÜRKIYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

2011 yılına İtalyan ortağı Stoppani ile giren Sor Marine yat boyaları konusunda önümüzdeki süreçte adından bir hayli söz ettireceğe benziyor. Firmamız 150 yıllık bir geçmişe sahip olan Lechler Firmasının bünyesinde bulunan ve kendisi de 130 yıllık bir tecrübeyi barındıran Stoppani firmasının Türkiye temsilciliğini almış bulunmaktadır.

2011 yılı verilerine göre dünya 25 metre üzeri yatlarda 3’ üncülüğe (!) sahip olan ülkemiz yat sanayinin gelişimini yakından takip eden Stoppani, Sor Marine’ i Türkiye pazarı için güvenilir bir temsilci olarak görmektedir. İtalyan firmanın temsilcileri denizcilik alanında yapılan işbirliğini resmiyete dökmek adına, Türkiye gezisi düzenlemişlerdir. Gezi kapsamında Tuzla ve Yalova Tersaneler Bölgelerinde çeşitli yat üretim tesislerini gezen yetkililer, gördükleri potansiyel karşısında, ülkemize farklı bir açıdan bakmaya başlamışlar ve sonuç olarak Sor Marine firması ile ortak bir vizyonda buluşma noktasına gelmişlerdir.

Sor Marine arkasına almış olduğu bu destekle siz müşterilerine farklılıklar sunabilmek adına, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, ikili ilişkilerde sizlere farklı olduğunuzu hissettirecek ve kaliteli ürünlerini sistemli bir şekilde sunarak uygulayıcıya her türlü ayrıcalığı sağlama çabasındadır. Sunduğu teknik servis hizmeti, yeni inşa ve refit çalışmaları için projelendirmeler yaparak hem tersane hem de yat sahipleri için maliyeti düşük, yüksek kaliteli görünümler sunabiliyor. Ülke çapında Antalya Serbest Bölge, Bodrum – Marmaris, Yalova ve Tuzla Tersaneler Bölgeleri başta olmak üzere projeler için teknik servis verebilecek olan firma şimdiden ülke genelinde ismini duyuracağa benziyor.

Firmanın en büyük iddiası ise Türkiye’nin en kapsamlı ürün gamına sahip olduğu yönündedir. Bu konuda da boya konusunda müşterilerine en kapsamlı hizmeti vaat etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.