• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

SOR MARİNE GIDA DEN. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
80 ZİYARETÇİ
  • Yetkili Kişi: SELİM PARALI
  • ADRES: İOSB Turgut Özal Cad. Galvano Teknik San. Sit A Blok No:47 Başakşehir /İSTANBUL Depo : Güzelyalı Mahallesi Sahilyolu Caddesi No:99/B Pendik
  • TELEFON: 0 (212) 549 7410
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
Servis Yerleri TÜRKİYE

Firma Hakkında

SOR MARİNE olarak; firmamız 150 yıllık bir geçmişe sahip olan Lechler firmasının bünyesinde bulunan ve kendisi de 130 yıllık bir tecrübeyi barındıran Stoppani firmasının Türkiye temsilciliğini almış bulunmaktadır. Aynı zamanda Elantas Reçine Sistemleri , Mafra Bakım ürünleri gibi çok sayıda firmanın da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Sor Marine arkasına almış olduğu bu destekle siz müşterilerine farklılıklar sunabilmek adına, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, ikili ilişkilerde sizlere farklı olduğunuzu hissettirecek ve kaliteli ürünlerini sistemli bir şekilde sunarak uygulayıcıya her türlü ayrıcalığı sağlama çabasındadır. Sunduğu teknik servis hizmeti, yeni inşa ve refit çalışmaları için projelendirmeler yaparak hem tersane hem de yat sahipleri için maliyeti düşük, yüksek kaliteli görünümler sunabiliyor. Ülke çapında Antalya Serbest Bölge, Bodrum – Marmaris, Didim, Yalova ve Tuzla Tersaneler Bölgeleri, ülke dışı Lübnan , Amerika, Dubai, Miami , Rusya başta olmak üzere projeler için teknik servis verebilmektedir.
Firmamızın en büyük iddiası ise Türkiye’nin en kapsamlı ürün gamına sahip olduğu yönündedir.

ÜRÜN GAMIMIZ :

Tekne boya ve grupları
Epoksi Reçine Sistemi
Kompozit Materyaller
Teak Bakım Ürünleri
Yardımcı Malzeme ve Ekipmanlar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.